Jan Kopiczko

Data urodzenia

1972-05-30

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej (Kadencja 2006 - 2010)

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Komisji (2006 - 2010)

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 marca 2008 14:20
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marek Kowalewski
Ilość wyświetleń: 1870
11 maja 2020 11:18 (Grzegorz Kłoczko) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
11 maja 2020 11:18 (Grzegorz Kłoczko) - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: kopiczko_2014.pdf.
03 grudnia 2019 17:17 (Grzegorz Kłoczko) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.